Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Заверцована Олена Іванівна

Спеціаліст І категорії з питань правових відносин та кадрового забезпечення

Вища

Опис повноважень

1. У межах визначених посадовою інструкцією завдань виконує роботу, пов'язану з аналітичною діяльністю структурного підрозділу.
  2. Контролює та оцінює стан справ на відповідній ділянці роботи, аналізує хід реалізації завдань. Взаємодіє з підвідомчими підприємствами та організаціями з питань, що належать до повноважень структурного підрозділу або одному із напрямів діяльності місцевої ради.
  3. Готує проекти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов'язаних з прийняттям та виконанням управлінських рішень, а також відповіді на звернення та заяви, що надійшли на розгляд до відповідного структурного підрозділу або місцевої ради.
  4. Забезпечує ведення діловодства у структурному підрозділі.
Побудовано на платформі